Life is Strange Before The Storm

PS4

6 najlepszych prezentów dla fana Life is Strange

12 Mar , 2018  

W ubiegły weekend skończyłam ostatni odcinek Life is Strange Before The Storm: Pożegnanie. To już był ostatni dodatek z preguela. Ciężko mi jest rozstać się z przygodą Max, Chloe i Rachel w Arcadia Bay. Przedłużając nieco wspominki postanowiłam przygotować zakupowy poradnik prezentowy dla wszystkich fanów Life is Strange.

Zapraszam!

 

1. Aparat POLAROID OneStep 2 Biały TUTAJ

 

Life is Strange


 

To jest propozycja dla tych, którzy chcieliby przez chwilę poczuć się jak Max i nie boją się  zainwestować w realny pełnosprawny aparat. POLAROID OneStep 2 jest chyba najlepiej wyglądający Polaroidem, przy tym również łatwo dostępnym. Z tego malutkiego cudeńka zdjęcia wyjdą bardzo podobne do tych jakie robiła Max. Tak samo w proporcji 1:1. Kosztuję około 500 zł.  Wkłady do niego to dodatkowo 80 zł za paczkę. Inwestycja spora, ale chyba warta budowania osobistej kolekcji, którą możecie później powiesić nad łóżkiem.

 

Life is Strange Before The Storm


2. Koszulka Chloe Price – Raven (Tee Public) TUTAJ

Life is Strange Before The Storm


 

Motyw kruka ciągnie się za Chloe od samego początku. Pamiętacie to piękne graffiti z damskiej łazienki? Moim zdaniem to jedna z najładniejszych koszulek Chloe Price. Niby prosta, ale na pierwszy rzut oka widać, że to Life is Strange. Jeżeli chcecie ubrać jak Chloe, proszę. W widocznej opcji ze zdjęcia kosztuję 26 $. Dostępne są również inne kroje, sprawdźcie sami.

 

Life is Strange Before The Storm


3. Koszulka z Max (Tee Public) TUTAJ

Life is Strange Before The Storm

Jeden z najładniejszych fan artów z Life is Strange. Aż trudno uwierzyć, że znalazło się wszystko co najważniejsze na jednej grafice: Max, Chloe, motyw motyla, ramki polaroidowych zdjęć, jelonek z koszulki Max i latarnia pod którą spotykają się dziewczyny. W opcji ze zdjęcia 27 $.


4. Koszulka Arcadia Bay (Insert Coin) TUTAJ

Life is Strange Before The Storm


 

Koszulka świetnie pasuję do klimatu Life is Strange. Mimo, że to projekt inspirowany, to zgodnym klimacie co gra. Zupełnie nie wygląda na gamingową koszulkę, prawda? Zapewniam, kto jest w temacie będzie wiedział, dlatego tak bardzo mi się ten projekt spodobał. Arcadia Bay jest miejscem wyjątkowym, to tu poznajemy historię przyjaźni dziewczyn oraz sekrety mieszkańców. Uwaga, koszulki na wyczerpaniu, cena 29 $.

 

Life is Strange Before The Storm


5. Kolczyk Rachel Amber (Etsy) TUTAJ

Life is Strange Before The Storm


 

Na szczęście można było znaleźć fajny prezent również w rozsądnej cenie. Za około 30 złotych można zamówić na Etsy kolczyk z niebieskim piórkiem, taki sam jak u Rachel Amber. Wystarczy, że włożycie do niego jakąś koszulę w kratę, lekki make up… i instant cosplay gotowy.

 

 

Life is Strange Before The Storm


6. Motyl (Pakamera) TUTAJ

 

Life is Strange Before The Storm


 

Na ostatnim miejscu uklasyfikował się słynny motyl ze zdjęcia Max, od niego tak właściwie wszystko nabrało tempa. Niebieski motyl jest symbolem LiS. Sprawdziłam i ten pochodzący z gry to Morpho Didius. Dokładnie gatunek motyla pochodzącego z Madagaskaru. Super będzie wyglądał, na biurku czy wysiał na ścianie przywołując wspomienia. Cena od 250 -330 zł.

 

Life is Strange Before The Storm

 

Komentarze