PlayStation League

PS4

PlayStation League i ESL – odświeżona Liga na PS4

24 Kwi , 2017  

 

Od dzisiaj startuje odświeżona liga e-sportowa PlayStation we współpracy z ESL. Zrezygnowano ze starej nazwy na rzecz PlayStation League do której stworzona została strona zapisów (zapisy tutaj). Zapisy są otwarte dla każdego posiadającego PS4, ważny abonament PlayStation Plus oraz kopie rankingowej gry.

Pewna Fifa 17 i Uncharted 4 multiplayer

W stałych rozgrywkach znalazły się multiplayer Uncharted 4 oraz Fifa 17, natomiast trzecim wyborem będzie gra wybierana przez samych graczy. Zważywszy na start na pierwszy ogień na trzecią wybór wybrano Rocket League.

 

Sezonowe rozgrywki będą toczyły się co kwartał. Do każdych przewidziane są nagrody, zarówno w postaci pieniężnej jak i z portfolio PlayStation (PS4 PRO, PlayStation VR itd.). Przy okazji tegorocznego Warsaw Games Week poprowadzone będą również rozgrywki w Call of Duty: Infinite Warfare.

Playstation League

Nad sprawnym przebiegiem rozgrywek będzie czuwał ESL. Każdy gracz przesyła swoje ID przy rejestracji do bazy. W Q&A przeczytamy o obowiązku robienia screenshotów/video oraz udostępnianiu tych materiałów z meczu ESL najpóźniej 15 minut po zakończeniu partii. Materiały są potrzebne jako dowody w przypadku kiedy pojawia się konflikt. Gracze mogą wobec siebie zastosować protest meczowy jeżeli podejrzewają jakieś nadużycia.

Komentarze