geek, lifestyle, PS4

TOP 10 – geek lista inspirujących profili na Instagramie

26 Lut , 2016   Gallery

Jeżeli lubicie tak jak pixel art, gaming czy pop kulturę to mam dla was kilka fajnych propozycji  do obserwowania na Instagramie. Wybrałam TOP 10 profili, które uważam za całkiem kreatywne, które mają swój wyjątkowy styl to również oferują ciekawy kontent.

1. The_oluk – pixel art w najlepszym wydaniu. Codziennie pojawia się nowa grafika. Bardzo fajna kolekcja wszystkich postaci z kultury popularnej od Dragon Balla do postaci z Metroid.

 

2. PlayStation – ciekawostki, limitowane edycje, cosplay, eventy. Przepiękne zdjęcia co kilka dni.

 

3. TheycallmeSolo – Najciekawsza kolekcja retro konsol i gier oraz zbiór najciekawszy zabawek POP. Życie z jaskini prawdziwego geeka. Publikacje czasem nawet 2 dziennie.

 

4. bikinigamer99 – najlepsze gamingowe memy przeplatane zdjęciami zamaskowanej dziewczyną w bikini 😉 Częste publikacje, choć zdarzają się przestoje.

 

5. Nintendomag – codzienna porcja pięknych zdjęć i filmików z całego uniwersum Nintendo. Świetnie wykonane, wrzucają dwa razy dziennie. Perełka dla fanów Nintendo.

 

6. Pysslart – Tak, na tym profilu to są te małe koraliki z Ikei, które można sprasować – na tym koncie mają drugie życie. Powstają całkiem fajne rzeczy, które przypominają pixel art. Wszystko w fajnych kolorach i zestawieniach. Cieszy oko.

 

7. Pappasparlor podobnie jak poprzednik, ale poszedł krok dalej i aranżuje całe scenerie. Wykorzystując niekiedy rzeczy znalezione na ulicy. Świetna inspiracje. Zdjęcia pojawiają się kilka razy dziennie.

 

8. Igersnintendo – aby znaleźć się na ich feedzie trzeba dodać specjalny hashtag -> #igersnintendo. Każdego dnia wybierane jest spośród oznaczonych najlepsze zdjęcie. Bardzo dużo ciekawych fanartów.

 

9. PewDiePie – tego youtubera chyba nie trzeba przestawiać. To on potrafi w parę minut mieć kilka tysięcy serduszek.  Jeżeli nie kojarzycie to nadróbcie na youtubie. Z tego profilu głównie podejrzysz lifestyle progamera. Zdjęcia pojawiają bardzo nieregularnie, ale warto czekać na perełki.

 

10. Destinyplayers – profil z myślą o Destiny. Grafiki nie są najmocniejszą stroną, zamiast tego dobrze obejrzeć filmiki z różnymi akcjami z PvP. Bardzo fajny zbiór. Nowe publikacje kilka razy dziennie.

Komentarze

, ,