geek

Słuchawki Hyperx Cloud II – recenzja

30 Mar , 2017  

 Moje Hyperx Cloud II mam już ponad rok

Trafiły do mnie z ubiegłorocznego Intel Extreme Masters ze stoiska Hyperx. Piękne, białe z różowymi akcentami. Są na tyle duże, że korzystam z nich tylko do grania. Najczęściej podpinam je do PC lub pada od PlayStation 4. W zestawie jest również kabel z przedłużaczem z USB 2.0 wraz ze sterowaniem: regulacją i wyciszeniem, ale nie zdarzyło mi się z niego korzystać. Do całości jest dokładany również pokrowiec. Słuchawki mają wyciągany na pałąku mikrofon na jack 3,5 mm. Jeżeli potrzebuję wyciszyć rozmowę po porostu go wyciągam.

 

Są to jedne z moich lepszych słuchawek jakie miałam (wcześniej korzystałam z AKG K404). Są dość wygodne, a przy tym nie rujnują fryzury. Gąbki na uszach doskonale wyciszają otoczenie. Dzięki nim jestem w stanie dość precyzyjnie usłyszeć skradających się przeciwników, a do tego przede wszystkim z jakiego kierunku się zbliżają. Zakres słyszalność – czyli pasmo przenoszenia dźwięku mieści się w zakresie od 15 Hz do 25 000 Hz, co podobno jest bardzo dobrym wynikiem.

 

hyperx cloud II

hyperx cloud II

 

W mojej ocenie Hyperx Cloud II to bardzo dobre słuchawki. Są solidnie wykonane, trwałe i bardzo wygodne nawet przy dłuższym noszeniu.  Gąbki są w stanie jak na początku, poprzeczka ze skórą nawet bez marszczeń. W praktyce nie odczuwam dyskomfortu nawet przy długich godzinach grania. Po tym roku jedyne co mogę spisać na minus to lekkie odbarwienie od makijażu, którego sama jestem autorką (i chyba nie wiem za bardzo jak to zmyć aby im nie zaszkodzić :).

 

Słuchawki znajdziecie za około 399 zł na przykład tutaj.  Na stronie sklepu również specyfikacja w detalach.

 

Komentarze

,