NOOB

geek

No co za noob !?

19 Sty , 2018  

Kiedy zaczynasz grać i wszystkiego się uczysz, zupełnie normalnym są często popełniane błędy. To nic, wszyscy kiedyś przez to przeszliśmy. Każdy kiedyś był noobem*.

Podobnie jak ze sportem. Tylko próbując i trenując stajesz się lepszym. Nauczysz się jak przyjmować porażki, jak sobie z nimi radzić. Jak grać nawet jak nie wychodzi.Na video Go Noobs Riot (Ci od League of Legends) świetnie pokazuję jak ważna jest radość grania, nawet kiedy jesteś noobem. W środowisku, gdzie jest tak ostra rywalizacja fajnie, że od organizacji wypływa sygnał –  ” LoL to trudna gra, rozumiemy to, że na początku może Ci nie wychodzić, ale wkrótce kiedy nauczysz się, zobaczysz jaką wielką frajdę może Ci sprawiać.”

Miejsca wystarczy dla wszystkich.

*Noob definicja / Wikipedia

Noob (zapis w leet speak: n00b) – określenie stosowane w slangu użytkowników komputera i internetu oraz graczy komputerowych (szczególnie gier wieloosobowych). Oznacza osobę reprezentującą sobą cechy negatywne lub zachowującą się w sposób niewłaściwy w rozumieniu społeczności internautów lub graczy komputerowych. W grach wieloosobowych słowo to oznacza gracza o niskich umiejętnościach.

Komentarze