geek

Intel Extreme Masters 2017 League of Legends

7 Mar , 2017   Video

 

W niedzielę, 26 lutego, w katowickim Spodku mogliśmy zobaczyć kulminację turnieju League of Legends na Intel Extreme Masters. Rywalizacja rozgrywała się pomiędzy zespołami: ROX Tigers, Wolves Flash, H2k, G2 eSports. Ostatecznie grupa Wolves Flash zdobyła trofeum IEM World Championship.

Półfinały

G2 Esports vs ROX Tigers

Pierwszy półfinał rozgrywał się pomiędzy G2 Esports, a ROX Tigers. Pierwszy mecz należał do tygrysów, pomimo że G2 wykazywał się dobrą grą. Druga runda to zupełnie inna bajka i w całości należała do G2. Ostateczna rozgrywka była znacznie bardziej zrównoważona i obie drużyny dając z siebie wszystko, w końcu G2 Esports przechyliło szalę na swoją stronę i zapewniło sobie miejsce w wielkim finale.

Wolves Flash vs H2K

Drugi półfinał należał do Wolves Flash, którzy zmierzyli się z H2K. Pierwszy mecz był ostrożnie rozgrywany taktycznie. Widać było, że gracze z H2K nie chcieli podejmować zbytniego ryzyka. Pierwsza gra trwała ponad godzinę z zwycięstwem H2K. Druga runda rozpoczęła bardzo dobrze dla H2K, ale w środku rundy Falsh dzięki pracy zespołowej przejęli inicjatywę i nie odpuścili do końca, gwarantując tym sobie miejsce w wielkim finale.

Finał

Wolves Flash vs G2 Esports

Ostatecznie Wolves Flash wykazało się bardzo dobrą taktyczną grą i pokonało G2 Esports 2:0. Była już prawie północ, gdy zwodnicy z  Wolves Flash podnosili puchar IEM World Championship w wsród spadającego konfetii.

Komentarze