geek

Relacja z #1 Destiny Pub Event [ZDJĘCIA]

18 Cze , 2017   Gallery

Udało się zorganizować pierwszy Destiny Pub Event, czyli spotkanie fanów Destiny przy piwie!

Poniżej fotki z wydarzenia:

Na warszawskim spotkaniu nie zabrakło dobrego lootu i prawdziwej integracji. Od godziny 19 w Miejscu Chwila można było pobawić się złotym świecącym engramem lub zrobić sobie fotkę z naturalnej wielkości świecącym ghostem. Ba! Na scenie można było zobaczyć cały kopiec papierowych engramów. Do tego można było obejrzeć edycje limitowane podstawy Destiny oraz  dodatku Taken Kinga z Strange Coinem. Na spotkanie wpadł Karol Paciorek podzielić się swoimi zdobyczami z premiery Destiny 2 z LA. Prawdziwe skarby dla fana! Zostawił pudełko postaci huntera, którego wam wrzucę, jak tylko będzie chwila na złożenie.

Punkt wieczoru „Quiz Wiedzy”

O godz. 21 rozpoczął się na scenie „Quiz wiedzy o Destiny”. W konkursie w sumie brało udział 5 osób: Ola, Adam, Michał, Tomek K. i Tomek P. Ku mojemu zdziwieniu na trudne pytania z najgłębszych zakątków reddita większość znała dobre odpowiedzi. Przynajmniej 11 poprawnych na 20. Finalnie niedoścignionym zwycięzcą został Adam Grzegrzułka, który poprawie odpowiedział na 19 z 20 pytań (sic!) i zagarnął do domu ogromną ramkę z fanartem. O drugie i trzecie miejsce, walczyli łeb w łeb Ola Borowska z Tomkiem Kurkiem. Finalnie Tomek zajął drugą pozycję znając poprawne odpowiedzi na 4 z 5 pytań. Na zakończenie zrobiliśmy sobie wszyscy wspólne zdjęcie na pamiątkę 🙂

Poniżej znajdziecie relacje video z wczorajszego eventu od Kamila:

 

Serdecznie dziękuję wszystkim za przybycie! Świetnie było się poznać poza orbitą 🙂

Dziękuję również za wsparcie w organizacji wydarzenia, szczególnie Łukaszowi za wkład promocyjny, Oli za udane graficzne cuda na ostatni moment, JJ-owi za fantastyczne pamiątki dla przybyłych i Kamilowi, mojemu mężowi za super zdjęcia i anielską cierpliwość.

Do następnego razu Strażnicy! O szczegółach następnego spotkania będziemy z Łukaszem informować na bieżąco!

Komentarze