event

Społeczność Dark Souls organizuje wydarzenie!

21 Cze , 2018  

Dark Soulsy na mieście

 

Lato w pełni, upał okropny, ale szykuję się dobra okazja, aby porzucić na chwilę gamingowe jaskinie i udać się na chwilę do miasta, aby pograć wśród ludzi. W tą sobotę (23.06) społeczność Dark Souls zaprasza na wydarzenie Wpadnij na Estusa! do baru New Meta Bar przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

  • Kiedy: sobota, 23.06
  • Typ wydarzenia: otwarte, tylko dla pełnoletnich (18+)
  • Gdzie: New Meta Bar, ul. Grzybowska 30, Warszawa
  • Godzina: 18:00 – 00:00
  • Dresscode: Dowolny

Link do wydarzenia na Facebooku tutaj

Impreza rozpoczyna się o 18:00 i przewidzana jest do północy.  Na szczęście odbywa się bez obowiązkowego dresscodu, chociaż zgaduję, że kolorem imprezy będzie czarny ;). Na evencie pierwszy raz będzie można posmakować specjalnie zaprojektowanych drinków (dzięki Paula, wyglądają bosko!) oraz wziąć udział w turnieju z nagrodami, a tych jest całkiem sporo – sami zobaczcie!

dark souls  dark souls

Nie zapomnijcie zapisać się na turniej:

„Główną atrakcją będzie turniej Dark Souls z nagrodami. Nie będzie to jednak typowy turniej pvp, będzie składał się z czterech konkurencji w tym trzy z nich będą pve. Szczegóły w postach wydarzenia. Przewidziano też inne atrakcje.

Ważne! Udział w wydarzeniu nie jest udziałem w turnieju. Na turniej zgłoszenia wysyłać na mail: dksr.eventk1@gmail.com podając gametag psn lub xbox gold, czy steam, czy po prostu nick lub ksywę.

Lokal jest dla gości w wieku 18+!”

 

dark souls

Komentarze